Гібридний 2-фазний кроковий двигун YSD288-RA виробництва компанії Instar вирізняється чудовою якістю виготовлення, відповідною до декларованих характеристик до фактичних значень.
| Model | Current/Phase | Resistance/Phase | Inductance/Phase | Holding Torque | Wire Leads | Rotor Inertia | Weight | Length |
| A | Ω | mH | kg-cm | g-cm2 | kg | mm | ||
| YSD288-RB | 4 | 0.75 | 3.4 | 45 | 8 | 1400 |
2.3 |
80 |


8-виводний кроковий двигун це двигун з чотирма обвитками. Такий двигун можна під'єднувати декількома способами — універсальним, біполярним послідовним або паралельним під'єднанням обмоток двигуна. Каталожні значення вказані для під'єднання двигуна в біполярному під'єднанні двох (з чотирьох, другі дві обмотки не під'єднані) обмоток (момент, струм), далі "під'єднання А":

Універсальне під'єднання

Це під'єднання дає найбільш стабільний момент у широкому діапазоні швидкостей. Прямий плюс — легше настроювання верстата. Має всі плюси приєднання А плюс набагато менше інерція перемагнічування.
Біполярний послідовний

Момент ↑1.4 раза, момент стабільніший на низьких частотах (відносно А), струм необхідно знижувати на √2
Біполярний паралельний

Момент ↑196 раза, момент стабільніший на високих частотах (відносно А)
Загальний графік зміни динамічних характеристик крокового двигуна залежно від типу під'єднання

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Instar |
| Стан | Новий |
| Вага | 2300 г |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Max Radial force | 220N(20mm from the flange) |
| Step Angle Accuracy | ±5%(full step, no load) |
| Step Angle | 1.8° |
| Resistance Accuracy | ±10% |
| Shaft Axial Play | 0.08 Max(450g load) |
| Max force Axial | 60N |
| Dielectric Strength | 500V AC for one minute |
| Ambient Temperature | -20°C~+50°C |
| Inductance Accuracy | ±20% |
| Temperature Rise | 80°C Max(rated current,2phase on) |
| Shaft Radial Play | 0.02 Max(450g load) |
| Insulation Resistance | 100M Ω Min 500VDC |
| NEMA | |
| Size | 34 |
- Ціна: 2 083 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен двигун упакований у картонну коробку з ложементом із пінопласту. Розміри коробки, см: 21х17х14; вага брутто, кг: 2.45







