Гнучкий кабель LiYCY 4 жили перерізом по 1.5 мм екранований
Чудове рішення для під'єднання крокових двигунів.
Предназначен для використання в ланцюгах керування, у технологіях вимірювання і для передавання дані через цифрові та аналогові сигнали в
промисловій електроніці і системах автоматизації, підходить як для стаціонарних установок, так і для гнучких з'єднань всередині приміщень.
Провідник: мідні, багатожильні, клас 5 згідно з PN-EN 60228
Ізоляція: спеціальний розм'якшений ПВХ
Колір ізоляції: згідно з DIN 47100
Робоча температура: -5°C to +70°C
Номінальна напруга: 300/300 V
Радіус вигину: для гнучких з'єднань 10 x діаметр кабелю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elpar |
| Країна виробник | Польща |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Маса | 0.124 кг/м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 4 |
| Номінальний діаметр з оболонкою | 8.5 мм |
| Матеріал ізоляції | ПВХ |
| Колір оболонки | Сірий |
| Площа перетину | 1.5 кв. мм |
| Наявність екрану | Так |
| Механічні характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 85 мм |
| Електричні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 300 В |
| Робоча ємність, не більше | 130 пФ/м |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для підключення двигунів |
| Тип кабеля | Багатожильний |
| Марка кабелю | LiYCY |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 ₴/м




