Гнучкий кабель LiYY 6 жил перерізом по 1.5 мм без екрана
Чудове рішення для під'єднання крокових двигунів до уніполярних драйверів.
Використовується в ланцюгах керування, у технологіях вимірювання і для передавання даних через цифрові та аналогові сигнали в промисловій електроніці і системах автоматизації, підходить як для стаціонарних установок, так і для гнучких з'єднань всередині приміщень.
Провідник: мідні, багатожильні, клас 5 згідно з PN-EN 60228
Ізоляція: спеціальний пом'якшений ПВХ
Колір ізоляції: згідно з DIN 47100
Робоча температура: -5°C to +70°C
Номінальна напруга: 300/300 V
Радіус вигину: для гнучких з'єднань 7,5 x діаметр кабелю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elpar |
| Країна виробник | Польща |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Маса | 0.146 кг/м |
| Тип монтажа | Внутрішній |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 6 |
| Площа перетину | 1.5 кв. мм |
| Номінальний діаметр з оболонкою | 9.6 мм |
| Колір оболонки | Сірий |
| Наявність екрана | Немає |
| Матеріал ізоляції | ПВХ |
| Механічні характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 72 мм |
| Електричні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 300 В |
| Робоча ємність, не більш ніж | 120 пФ/м |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для підключення двигунів |
| Тип кабеля | Багатожильний |
| Марка кабелю | LiYY |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 ₴/м
- Спосіб упаковки: Бухти по 100 м




