
Каретка Hiwin HGL 15CA Z0H
1 471 ₴
1 383 ₴
- В наявності
+380 (96) 365-09-25
Дмитро- +380 (44) 221-98-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безфланцева каретка Hiwin HGL 15CA Z0H
Підходить для встановлення в будь-які системи лінійного переміщення типом фрезерних верстатів, верстатів плазмового різання металу, гравієнтовних верстатах, 3D принтерів, плоттерів та іншого обладнання. Чудово функціонує в системах із числовим програмним керуванням.
Для змащування кареток рекомендуємо використовувати смазку LKW EP-Radlagerfett KP2N-30.
Для продовження терміну експлуатації та збільшення інтервалів додавання мастила з цією кареткою можна використовувати захисні ущільнення з додатковим змащувальним блоком — HG-15-E2-KIT-KK
| Внимание! | Один із найпростіших способів переконатися в оригінальності продукції — вимагати сертифікат дистриб'ютора HIWIN |
| Остерігайтеся підробок |
Основні характеристики
![]() |
Висока точність системи, немає люфтів. |
![]() |
Підходить для тривалої експлуатації, для «брудних» середовищ можливе встановлення додаткових захистів. |
![]() |
Широка пляма контакту кульки з рейкою забезпечує високі навантажувальні моменти, порівнюючи з валями. |
![]() |
Каретки на рейкових напрямних досить легко замінюються в разі зламання. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hiwin |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип комплектуючого | Направляюча верстата |
| Довжина | 61.4 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Висота | 19.7 мм |
| Вага | 140 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Клас точності | H (high) |
| Висота системи | 24 рейка+каретка |
| Динамічне навантаження, Н | 11380 |
| Статичне навантаження, Н | 16970 |
| Типорозмір | 15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 383 ₴






