

Каретка Hiwin QHH 15CA Z0H
1 684 ₴
1 583 ₴
- В наявності
+380 (96) 365-09-25
Дмитро- +380 (44) 221-98-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безфланцева каретка із сепаратором Hiwin QHH 15CA Z0H
М'який хід, плавний рух, чудово підходить для роботи на високих швидкостях.
Каретки серії QH можуть бути встановлені на рейки серії HG.
Підходить для встановлення в будь-які системи лінійного переміщення типом фрезерних верстатів, верстатів плазмового різання металу, гравієнтовних верстатів, 3D принтерів, плоттерів та іншого обладнання. Чудово функціонує в системах із числовим програмним керуванням.
Для змащування кареток рекомендуємо використовувати смазку LKW EP-Radlagerfett KP2N-30.
Для продовження терміну експлуатації та збільшення інтервалів додавання мастила з цією кареткою можна використовувати захисні ущільнення з додатковим змащувальним блоком — HG-15-E2-KIT-KK
| Внимание! | Один із найпростіших способів переконатися в оригінальності продукції — вимагати сертифікат дистриб'ютора HIWIN |
| Остерігайтеся підробок |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hiwin |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип комплектуючого | Направляюча верстата |
| Довжина | 61.4 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Висота | 23.7 мм |
| Вага | 180 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Клас точності | H (high) |
| Висота системи | 28 рейка+каретка |
| Динамічне навантаження, Н | 10180 |
| Статичне навантаження, Н | 14360 |
| Типорозмір | 15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 583 ₴


