Продаем нові рейки Hiwin MGNR7H
Довжина — 600 мм
Вся продукція — оригінальний Hiwin.
"H" клас точності
| Внимание! | Один із найпростіших способів переконатися в оригінальності продукції — вимагати сертифікат дистриб'ютора HIWIN |
| Остерігайтеся підробок |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hiwin |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип комплектуючого | Направляюча верстата |
| Ширина | 7 мм |
| Висота | 4.8 мм |
| Вага | 0.22 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кріплення | верхнє |
| Клас точності | H (high) |
| Максимальна довжина | 600 мм |
| Типорозмір | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 114 ₴



