Джерело плазмового різання Hypertherm Powermax 45XP
У цеху, на заводі, вдома або в польових умовах системи Powermax виконують різання та стружку металів усіх типів і форм. Одне джерело можна використовувати як для під'єднання до верстата, так і з використанням ручного різака. Універсальний роз'єм під'єднання дає змогу за секунди під'єднувати та використовувати ручний різак або машинний без перенастроювання. У конструкції цієї системи втілені новітні технологічні розробки, як-от технологія Smart SenseTM, яка дає змогу автоматично регулювати тиск газу, з огляду на як режим роботи, так і склад газу, довжину під'єднуваного різання.
Підходить для чистового різання листів завтовшки до 22 мм і до 29 мм для відрізного різання.
Відмітною особливістю цього джерела є можливість нанесення маркування.
| Режим різання | Товщина різання | Швидкість різання |
|---|---|---|
| Рекомендована | 16 мм 22 мм |
500 мм/хв 250 мм/хв |
| Граничне (ручне різання) | 29 мм | 125 мм/хв |
| Пропалювання* | 12 мм |
Витратні для механізованого різання
Витрати для маркування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hypertherm |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Ширина | 173 мм |
| Довжина | 357 мм |
| Висота | 442 мм |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Напруга живильної мережі | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 6.5 кВт |
| Вага апарату | 15 кг |
| Параметри плазмотрона | |
| Витрата повітря | 0.2 куб.м/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 109 ₴









