Продаем нові рейки Hiwin HGR 20 T (кріплення спіднє)
Максимальна довжина — 4 метри, ріжемо під розмір.
Вся продукція — оригінальний Hiwin.
Рельси та каретки — "H" класс точности (приклад маркування)
Продукція сертифікована для європейського ринку (СЕ сертифікат).
| Внимание! | Один із найпростіших способів переконатися в оригінальності продукції — вимагати сертифікат дистриб'ютора HIWIN |
| Остерігайтеся підробок |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 17.5 мм |
| Стан | Новий |
| Вага | 2210 г |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип комплектуючого | Направляюча верстата |
| Виробник | Hiwin |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас точності | H (high) |
| Типорозмір | 20 |
| Кріплення | верхнє |
| Максимальна довжина | 4000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 843 ₴/м




Відправка з 09 травня 2026