Продаємо нові рейки Hiwin HGR 20R
Максимальна довжина — 4 метри, менша за розмір.
Вся продукція - оригінальний Hiwin.
"C" клас точності (Приклад знаку).
Продукція сертифікована для європейського ринку (СЕ сертифікат).
Для кріплення Hiwin рекомендує використовувати гвинти M5*16 DIN912 міцність 12.9
![]() |
Оригінальні напрямні HIWIN поставляються з захисними заглушками.
|
| Увага! | Купуючи у офіційного дистриб'ютора Ви маєте 100% гарантію оригінальності продукції. |
| Остерігайтесь підробок |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2210 г |
| Виробник | Hiwin |
| Висота | 17.5 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Направляюча верстата |
| Користувацькі характеристики | |
| Кріплення | верхнє |
| Клас точності | C (normal) |
| Максимальна довжина | 4000 мм |
| Типорозмір | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 747 ₴/м





