Двигун кроковий YSD2812-RA nema 34
Потужний і надійний — головні характеристики цього двигуна. Двофазний (біполярний) кроковий електродвигун із кутовим переміщенням 1,8°/крок (200 кроків/переверт). Двигуни Instar вирізняються якістю комплектуючих, збиранням, що відразу проявляється в впевненій, стабільній роботі кроку.
| Model | Current/Phase | Resistance/Phase | Inductance/Phase | Holding Torque | Wire Leads | Rotor Inertia | Weight | Length | |
| A | Ω | mH | kg-cm | g-cm2 | kg | mm | |||
| YSD2812-RA | Single Shaft | 6 | 0.9 | 6 | 85 | 8 | 2700 |
3.8 |
118 |
Переваги крокового двигуна
![]() |
Якісне збирання, кожен двигун має свій серійний номер. |
![]() |
Тихий, стабільний у роботі. |
![]() |
Високий момент. |
![]() |
Застосовується в верстатах фрезерного оброблення та плазмового різання. |
З компанією «Яргу» завжди вигідно та надійно
![]() |
Ми надаємо демократичні ціни на весь каталог товарів. |
![]() |
Здійснюємо оперативну доставку на всій території України. |
![]() |
Пропонуємо вигідну співпрацю для гуртових покупців. |
![]() |
Індивідуально підходьмо до оформлення кожного нового замовлення. |

Бездоганна репутація нашої компанії у сфері продажів високоякісних комплектуючих для верстата дає змогу гарантувати 100% міцність і надійність кожного елемента товару. Також за бажанням клієнта ми надаємо професійну консультацію з підбору виробів.
Телефонуйте за зазначеними номерами телефона або пишіть на сайт нашої компанії прямо зараз! Ми обов'язково зіпрасуємо зручний час відправлення замовлень.
Як замовити двигун кроковий YSD2812-RA nema 34?
Заявка на сайті або за телефоном
Консультація менеджера
Оплата товара
Доставка товару
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Instar |
| Стан | Новий |
| Вага | 3800 г |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ambient Temperature | -20°C~+50°C |
| Max force Axial | 60N |
| Dielectric Strength | 500V AC for one minute |
| Max Radial force | 220N(20mm from the flange) |
| Inductance Accuracy | ±20% |
| Temperature Rise | 80°C Max(rated current,2phase on) |
| Shaft Radial Play | 0.02 Max(450g load) |
| Resistance Accuracy | ±10% |
| Step Angle Accuracy | ±5%(full step, no load) |
| Step Angle | 1.8° |
| Insulation Resistance | 100M Ω Min 500VDC |
| Shaft Axial Play | 0.08 Max(450g load) |
- Ціна: 2 719 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен двигун упакований у картонну коробку з ложементом із пінопласту. Розміри коробки, см: 21х17х14; вага брутто, кг: 3.75














