

Круг відрізний для неірж. сталі 125х1,0х22,2 WURTH (0664 131 250)
60 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (96) 365-09-25
Дмитро- +380 (44) 221-98-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги:
- Дуже висока різальна здатність (малий час різання) і з довгий термін експлуатації;
- Мала товщина круга дає змогу різати матеріал акуратним, чистим, без перегрівання та зміни властивостей поверхонь;
- Зручність у роботі з кутовими шліфувальними машинами;
- Під час роботи утворюється невелика кількість відходів і пилу від різання;
- Низький рівень шуму та висока стійкість до зламів;
- Чудово підходить для різання тонких труб, повітроводів, тонких листів, деталей кузова автомобілів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь, Сталь, Пластик, Ламінат |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Стан | Новий |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴
- Спосіб упаковки: Поштучно — у паковальному папері; Паковання 25 шт. - коробка;


