Гібридний 2-фазний кроковий двигун YSD21115-KA виробництва компанії Instar вирізняється чудовою якістю виготовлення, відповідністю декларованих характеристик до фактичних значень.
| Model | Current/Phase | Resistance/Phase | Inductance/Phase | Holding Torque | Wire Leads | Rotor Inertia | Weight | Length | |
| A | Ω | mH | kg-cm | g-cm2 | kg | mm | |||
| YSD21115-KA | Single Shaft | 6.5 | 0.8 | 15 | 210 | 4 | 10900 |
8.4 |
150 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Instar |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Max Radial force | 220N(20mm from the flange) |
| Step Angle Accuracy | ±5%(full step, no load) |
| Step Angle | 1.8° |
| Resistance Accuracy | ±10% |
| Shaft Axial Play | 0.08 Max(450g load) |
| Max force Axial | 60N |
| Dielectric Strength | 500V AC for one minute |
| Ambient Temperature | -20°C~+50°C |
| Inductance Accuracy | ±20% |
| Temperature Rise | 80°C Max(rated current,2phase on) |
| Shaft Radial Play | 0.02 Max(450g load) |
| Insulation Resistance | 100M Ω Min 500VDC |
| NEMA | |
| Size | 42 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 074 ₴


