Гібридний 2-фазний кроковий двигун YSD245-NA виробництва компанії Instar вирізняється чудовою якістю виготовлення, відповідною до декларованих характеристик до фактичних значень.
| Model | Current/Phase | Resistance/Phase | Inductance/Phase | Holding Torque | Wire Leads | Rotor Inertia | Weight | Length | |
| A | Ω | mH | kg-cm | g-cm2 | kg | mm | |||
| YSD245-NA6 | Single Shaft | 1.2 | 3.3 | 2.8 | 3.17 | 6 | 68 |
0.35 |
47 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Instar |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| NEMA | |
| Size | 17 |
| Користувацькі характеристики | |
| Max Radial force | 28N (20mm from the flange) |
| Dielectric Strength | 500V AC for one minute |
| Inductance Accuracy | ±20% |
| Insulation Resistance | 100M Ω Min 500VDC |
| Step Angle | 1.8° |
| Step Angle Accuracy | ±5%(full step, no load) |
| Shaft Axial Play | 0.08 Max(450g load) |
| Resistance Accuracy | ±10% |
| Shaft Radial Play | 0.02 Max(450g load) |
| Temperature Rise | 80°C Max(rated current,2phase on) |
| Ambient Temperature | -20°C~+50°C |
| Max force Axial | 10N |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 433 ₴



