Продаємо нові рейки Hiwin HGR 25 R
Вся продукція — оригінальний Hiwin.
Рейки і каретки — "H" клас точності.
Продукція сертифікована для європейського ринку (РЄ сертифікат).
Для кріплення Hiwin рекомендує використовувати гвинти М6*20 DIN912 міцність 12.9
![]() |
Оригінальні напрямні HIWIN поставляються із захисними заглушками.
|
| Увага! | Купуючи у офіційного дистриб'ютора Ви маєте 100% гарантію оригінальності продукції. |
| Остерігайтеся підробок |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hiwin |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип комплектуючого | Направляюча верстата |
| Стан | Новий |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 22 мм |
| Вага | 1080 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Кріплення | верхнє |
| Клас точності | H (high) |
| Максимальна довжина | 335 мм |
| Типорозмір | 25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴





